10 Fitness Creators Worth Following in Turkey

Share This Post

Spor mu? Bu Pazartesi kesin başlıyoruz! 🙂

Bu hafta sizleri paylaşımları ile ilham veren 10 fitness içerik üreticisi ile tanıştırıyoruz!

Aşağıdaki listemizde içerik üreticilerinden bazılarına göz atabilirsiniz ve spor alanında ilham almak isterseniz tam listeyi aşağıdaki bağlantıya tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

* Lütfen bu listenin rastgele bir sırada olduğunu ve önceliğe göre sıralanmadığını unutmayın.

Eylem Abacı

 

Diyet beslenme ve spor ipuçlarını takipçileriyle paylaşan aynı zamanda birçok kategoride işbirlikleri gerçekleştiren bir influencer.

Instagram hesabında günlük yaşamından da kareler paylaşırken aynı zamanda YouTube hesabında egzersiz videoları ve spor alanında video içerikleri üretiyor. 

IG Profil: @eylmbc

Baran Kalaycı

 

Profesyonel anlamda vücut geliştirme alanında ilerleyen Baran, birçok kez dünya şampiyonluğu elde etmiş başarılı bir sporcu.

Aynı zamanda Türkiye genelinde online olarak yüzlerce kişi, kendisinden kişiye özel beslenme ve antrenman programı desteği almakta.

IG Profil:  @barankalayci

Öykü Başar

Öykü Başar, Türkiye’deki ilk ve şu anlık tek kadın ifbb pro sporcusu. Alanında birçok başarıya imza atan Öykü Başar’ın 4 defa fitness şampiyonluğu da bulunuyor.

Instagram’da birçok kişiye ilham olacağını düşündüğümüz Öykü, aynı zamanda günlük antrenman programını ve spor ipuçlarını tajkipçileri ile paylaşıyor. 

IG Profil:@oykubasar

Unleash the power of Valuable Creators.

Related Articles

Can’t see the form? Click here