10 Comedy Creators Worth Following in Turkey

Share This Post

Can sıkıntısına birebir gelen isimleri sizin için listeledik! 🙂

Bu hafta sizleri, komedi alanında içerik üreten 10 isim ile buluşturuyoruz!
Aşağıdaki listemizde içerik üreticilerinden bazılarına göz atabilirsiniz ve komedi kategorisinde ilham almak isterseniz tam listeyi aşağıdaki bağlantıya tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

* Lütfen bu listenin rastgele bir sırada olduğunu ve önceliğe göre sıralanmadığını unutmayın.

Halil İbrahim Göker

Sosyal medyada ilk ününü Vine videoları ile yakalayan Halil İbrahim Göker, daha sonra Aykut Elmas ile birlikte çektiği videolar ile ününü ikiye katlamayı başarmıştır.

Şimdilerde tek başına tipleme videoları çeken Halil İbrahim, kısa sürede geniş bir hayran kitlesine ulaşmayı başaran fenomenlerden.

Instagram Linki: (@halilibrahimgoker)

Berk Keklik

Instagram üzerinde Uberkuloz olarak tanınan Berk Keklik çektiği komik videolarla binlerce kişiye ulaştı.Yarattığı konsept videolar ile geniş bir hayran kitlesine ulaşan Berk, özellikle metroda çektiği ‘Duraktan Durağa’ videosu ile bilinirliğini arttırmayı başardı.

Instagram’da birçok marka ile iş birliği gerçekleştiren Berk, içerikleriyle marka reklamlarına yeni bir soluk getirmeyi başardı.

Instagram Linki: (@uberkuloz)

Yasemin Sakallıoğlu

Sosyal medyada çektiği komik videolar ile adını duyurmayı başaran Yasemin Sakallıoğlu, yeteneğinin keşfedilmesi üzerine birçok dizi ve film kadrosunda yer almayı başardı. 

Sosyal medya ve televizyon şovunun yanı sıra aynı zamanda stand-up gösterilerine de devam ediyor.

Instagram Linki:(@yaseminsakallioglu) 

Unleash the power of Valuable Creators.

Related Articles

Can’t see the form? Click here